Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
YAHUDİLERİN HIRİSTİYANLARIN VE MÜNAFIKLARIN İÇYÜZÜ - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Kalblerin Anahtarı Külliyatı

YAHUDİLERİN HIRİSTİYANLARIN VE MÜNAFIKLARIN İÇYÜZÜ

“Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin! Onlar birbirinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, o onlardandır.” (Mâide: 51) Âyet-i kerime’sinde buyurulduğu üzere Müslümanlara hiçbir zaman dost olmayan Yahudi ve hıristiyanlar ile onları dost edinen münafıkların içyüzü bu eserde.
  • YAYIN TARİHİ2000
  • SAYFA / EBAT640 / 17x24 cm
  • FİYAT130,00 ₺

FETÖcüler 2000 yılı Nisan ayı içinde İbrahim Aleyhisselâm’ın adını kullanılarak Urfa’da “Dinlerarası Diyalog Sempozyumu” düzenlemişlerdi. “Küfrü Hoş Görü” icraatlarını Müslümanlara yutturmak için “İbrahimî Dinler” gibi yalan tabirler uyduruyorlardı. “İbrahim Halilullah yıllar sonra, ayrı dinlerden insanları birleştirdi.” diyerek kardeşlikten, diyalogtan, işbirliğinden bahsettiler, böylece küfrü hoş gördüler, alenen küfre kaydılar.

Halbuki Allah-u Teâlâ Âyet-i kerime’sinde şöyle buyuruyor:

“İbrahim ne yahudi ne de hıristiyandı. Fakat o Allah’ı bir tanıyan dosdoğru bir müslümandı. Müşriklerden de değildi.” (Âl-i imrân: 67)

Muhterem Ömer Öngüt -kuddise sırruh- Hazretleri Hakikat Aylık İslâm Dergisi’nde neşretmiş oldukları makaleleri ile; bu hakikatleri duyurmaya, Müslümanların imanlarını kurtarmaya gayret etmişler, münafıkların bu tertip ve tezahüratlarını gözler önüne sermişlerdir.

Yüce dinimizin aleyhindeki her türlü fitne ateşini Âyet-i kerime ve Hadis-i şerif’lerin nur ışığı ile söndürmeye çalışan Muhterem Müellifin bu makaleleri ilâve mevzularla birlikte kitap haline getirilerek bu eser neşredilmiştir.


Yayın Tarihi: 2000
Kapak: Yaldız Baskılı Sert Cilt Kapağı
Kapak Cilt Rengi: Bordo ve Yeşil iki farklı renk çeşidi
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 17x24 cm
Sayfa Sayısı: 640