Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
Ey Müslüman Kardeş Dikkat Et! DÜŞMANINI TANI DİNİNİ ve VATANINI MUHAFAZA ET! - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Kalblerin Anahtarı Külliyatı

Ey Müslüman Kardeş Dikkat Et! DÜŞMANINI TANI DİNİNİ ve VATANINI MUHAFAZA ET!

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye çok büyük bir tehlike atlattı. İslâm ve vatan haini, küffarın ajanı Fetullah Gülen ve gürûhu büyük bir kalkışma ile Türkiye’yi küffara peşkeş çekmek istediler. Ancak Hazret-i Allah bunlara fırsat vermedi, milletimize büyük bir nusret bahşetti.
  • YAYIN TARİHİ2018
  • SAYFA / EBAT520 / 17x24 cm
  • FİYAT120,00 ₺

FETÖ, bu küffar ajanları çok büyük bir plân tertip ettiler. Ancak Allah-u Teâlâ onların plânlarını kendilerine çevirdi. Bunlarla mücadele eden halkımıza, polisimize, askerimize büyük bir azim ve kararlılık ilham eden Allah-u Teâlâ bu işbirlikçi hâinlerin kalplerine korku düşürdü. Plânlarını başlarına geçirdi.

Evet onlar bir plân çevirdiler, devleti küffarın hizmetçisi bir Fetullahçı devletine dönüştürmeye çalıştılar, çok kan akıttılar, çok daha büyüğünü akıtmak istediler, binlerce kişilik infaz listeleri hazırladılar. Ancak bu vatanı korumayı murad eden Hazret-i Allah’ı göremediler. O Allah ki, Kur’an-ı kerim’inde şöyle buyuruyor:

“Allah tuzak kuranlara karşılık vermekte en güçlü olandır.” (Âl-i imran: 54)

“Böylece ona bir tuzak kurmak istediler, fakat biz onları daha çok hüsrana uğrattık.” (Enbiyâ: 70)

“Elhamdülillâhi Rabbi’l-âlemin.” Bütün kusur ve kabahatlerimize rağmen Allah-u Teâlâ bu milleti ve bu devleti seviyor ve destekliyor. Bu nimetini bizden almasın. Amin. Bu nimetin kıymetini bilelim ve bu nimete lâyık olmak için elimizden geleni yapalım.

Muhterem Ömer Öngüt -kuddise sırruh- Hazretleri bunların bayrağını yirmi yıl önce bu millete duyurmuşlardı:

“Narcılar alenen küfrü hoş gördüler. Bu açık ilân ve beyan karşısında halk merakla şu suali soruyor:

‘Bunlar müslüman mıdır?’

Halk merak edip bu işin içyüzünü öğrenmek istiyor, bunların müslüman olup olmadığını merak ediyor.

Biz iç yüzünü anlatalım, kararı siz verin.

Birgün oturuyordum.

‘Allah’ım! Bunların bayrağı nedir?’ dedim.

O anda papazın asasını gösterdiler. ‘Bunların bayrağı budur.’ dediler.

Bildirdiği için gördüm, bildim ve ilân ettim.” (Ömer Öngüt -kuddise sırruh- “Küfrü Hoş Gören NARCILAR’ın İçyüzü”, 1. Baskı, Nisan 1999. s. 53-54)

Muhterem Ömer Öngüt -kuddise sırruh- Hazretleri ömrünü din-i İslâm’ın müdâfası ve ihyasına, vatanın muhafazası ve selâmetine adamıştı. Onun gayesi Hazret-i Allah ve Hazret-i Resulullah idi. “İman ve Vatan” idi. Nûr-i Muhammedi’nin yayılması, müslümanların Allah ve Resul’ünde birleşmesi idi.

Binaenaleyh bu büyük Zât-ı âli, Muhterem Ömer Öngüt –kuddise sırruh- Hazretleri FETÖ’nün ihanetleri ortaya çıkmadan çok önce bunların içyüzünü, bu gibilere kapılmamak için bilmemiz gerekenleri dergilerimizde ve eserlerinde ifşa ve ilan etmişlerdi. 15 Temmuz ihanetinden sonra çıkan Ağustos, Eylül ve Ekim 2016 tarihli Hakikat Dergi’lerinde bu beyanlarını tekrar neşrettik. Bu eser bu neşriyatın kitap haline getirilmesi suretiyle hazırlanmıştır.


Yayın Tarihi: 2018
Kapak: Yaldız Baskılı Sert Cilt Kapağı
Kapak Cilt Rengi: Bordo ve Yeşil iki farklı renk çeşidi
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 17x24 cm
Sayfa Sayısı: 520