Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
BİZ KÜFRÜ HOŞ GÖRENLERDEN DEĞİLİZ - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Kalblerin Anahtarı Külliyatı

BİZ KÜFRÜ HOŞ GÖRENLERDEN DEĞİLİZ

Memleketimizde uzunca bir zaman “Hoşgörü” adı altında aslında “Küfrü Hoşgörü” icraatı yapıldı. FETÖ bu zemini hazırladı. Bu sayede küffar memleketimize misyonerlerini saldı, Avrupa Birliği adı altında memleketimizi istilâ etmeye çalıştı. Bu eser; herkesin şuursuzca bu girdaba kapıldığı bir zamanda, bu aziz milleti uyandırmak için kaleme alındı.
  • YAYIN TARİHİ2005
  • SAYFA / EBAT576 / 17x24 cm
  • FİYAT120,00 ₺

Yüce dinimizin aleyhindeki her türlü fitne ateşini Âyet-i kerime ve Hadis-i şerif’lerin nur ışığı ile söndürmeye çalışan Muhterem Müellifimiz Hakikat Aylık İslâm Dergisi’nde 2004 yılı Haziran ayından itibaren yedi sayıda yazdığı makelelerinde; gayeleri dini ve vatanı parçalamak olan, dış düşmanın yapamadığını içten yapan bu iç düşmanların kötü icraatlarını bir bir ortaya koymuş;

“Yazan, Allah’ın kendisine öğrettiği gibi yazmaktan çekinmesin, yazsın!” (Bakara: 282)

Âyet-i kerime’si mucibince hiçbir şekilde yazmaktan çekinmemiş, hiçbir kınayıcının kınamasına aldırmadan münafıkların tertip ve tezahüratlarını gözler önüne sermiş, ilâhî hükümleri olduğu gibi tebliğ etmiştir.

Münafıkların içyüzünü beşeriyete duyurmak, müslümanların imanlarını kurtarmak için bu makalelerin kitap haline getirilmesi, ilâve mevzularla birlikte neşredilmesi lüzumlu görülmüştür.

Kitabın son bölümünde de misyonerlik faaliyetlerine karşı Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde kendi dillerine tercüme edilerek dağıtılan “Hıristiyanları Hidayet ve Gerçek Kurtuluşa Dâvet” isimli broşür yer almaktadır.


Yayın Tarihi: 2005
Kapak: Yaldız Baskılı Sert Cilt Kapağı
Kapak Cilt Rengi: Bordo ve Yeşil iki farklı renk çeşidi
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 17x24 cm
Sayfa Sayısı: 576