Hakikat Yayıncılık - Muhterem Ömer Öngüt’ün Eserleri | Hakikat Dergisi | Hakikat Medya | Hakikat Kırtasiye
Arama Yap
KÜFRÜ HOŞ GÖREN DİNİNE VE VATANINA İHANET EDEN SAHTE KAHRAMANLAR - Ömer Öngüt Görüşleri Sözleri Kitapları Düşünceleri Yazıları Eserleri
Cep Kitapları

KÜFRÜ HOŞ GÖREN DİNİNE VE VATANINA İHANET EDEN SAHTE KAHRAMANLAR

Bu eser; 2006 yılında devrin Hıristiyan Haçlı Papasının dinimize ve Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz’e dil uzatan açıklamaları üzerine Ekim 2006 tarihli Hakikat Aylık İslâm Dergisi’nde yayınlanan başyazının kitapçık haline getirilmesi suretiyle hazırlanmıştır.
  • YAYIN TARİHİ2006
  • SAYFA / EBAT184 / 11x16 cm
  • FİYAT40,00 ₺

Şüphesiz ki tâ Âdem Aleyhisselâm’dan beri hidayet ile dalâlet, nur ile zulmet, hayır ile şer... yeryüzünde devamlı var olmuş, inananlarla inanmayanlar arasındaki mücadele sürüp gitmiştir.

Binaenaleyh herkes icraatını yapıyor; kâfir küfrünü, murdarlığını ortaya koyuyor, mümin ise imanını, nurunu ortaya koyuyor.

Küfrün önderlerinden hıristiyan papası; kâinatın nûru, âlemlerin gurur ve süruru, rahmet ve merhamet peygamberi Muhammed Mustafa -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz’e alçakça hakaret ve iftiralarda bulundu. İçindekini ortaya koydu.

“Öfkeleri ağızlarından taşmaktadır. Kalplerinin gizledikleri ise daha büyüktür.” (Âl-i imrân: 118)

Hakk Celle ve Alâ Hazretleri bu İslâm düşmanlarının pis olduğunu, necis olduğunu, murdar olduğunu beyan ediyor:

“Ey iman edenler! Müşrikler ancak bir necis (pislik)tir.” (Tevbe: 28)

“Artık onlardan yüz çevirin. Çünkü onlar murdardır.” (Tevbe: 95)

Bunlara hiç şaşmayın! Bu da necasetini ortaya koydu. Bütün kokusu dünyaya yayıldı. İçindeki pisliği dışarı çıkarttı. Çünkü İslâm’ı küçük düşürmek için böyle yaptılar. Hakikati hakaretle örtmeye çalışmak bunların en büyük icraatıdır.


Yayın Tarihi: 2006
Kapak: Selofanlı Bristol Karton Kapak
Kâğıt Cinsi: 70 gr. 1. Hamur Beyaz Kâğıt
Ebat: 11x16 cm
Sayfa Sayısı: 184